Wysokiej jakości sprzęt i akcesoria do tenisa i badmintona

Ergonomiczne rakiety do tenisa firmy Yonex dobierane są tak samo przez początkujących, jak i przez zawodowców. Marka zajmuje się projektowaniem i dystrybuuje 3 główne kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE wyróżnia spory komfort grania oraz siła uderzeń. Kolekcja VCORE pozwoli na podwyższoną kontrolę gry, czucie wszystkiego oraz ma perfekcyjną rotację. Rakiety z obu kolekcji, jak i pozostały asortyment jakim jest profesjonalne rakiety do badmintona można zakupić w punkcie sprzedaży rodzimego dystrybutora w niewygórowanej kwocie.

Kiedy ktoś ma już swoją preferowaną rakietę Yonex i chciałby kupić ten sam model, może sobie na to pozwalać. Jeśli natomiast ktoś rakietę tej marki nabywa po raz pierwszy i zapozna się z opisami, będzie wiedzieć, na co się decydować. Cechy rakiety mogą także omówić z klientem pracownicy sklepu. Każda z rakiet scharakteryzowana jest pod kątem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Opisane są zastosowane w nich techniki a także można dowiedzieć się, jacy rozpoznawalni sportowcy posługują się nimi na co dzień.

Yonex to marka rozpoznawalna też z rakiet do badmintona. Gracze nabywający rakiety tego producenta mogą być pewni, że podniosą własne możliwości na korcie. Sprzedawane rakiety naginane są z optymalną mocą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power a także Basic. Do każdej z nich dodana jest instrukcja odnosząca się do sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są mocne i dlatego kupujący mają dostęp do trwałych modeli.

W sklepie asortyment jest obszerny i rozdzielony na kategorie tematyczne takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W osobnych działach udostępniono bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona rekreacyjnie, czy zawodowo. Zawsze odnajdzie akcesoria dopasowane do zdolności i stylu gry.

You may also like...