Sprzęt oraz gadżety przydatne w nurkowaniu od marki TUSA

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA są ochoczo dobierane na równi przez te osoby, które nurkują amatorsko, jak i są zawodowymi płetwonurkami. Są to wyroby bazujące na opatentowanych technologiach, wobec czego są użyteczne i dobrze wyglądają. Projekt każdej maski takiej jak akcesoria do nurkowania jest dokładnie przemyślany. Dzięki temu można poczuć się wygodnie w trakcie nurkowania.

Pełnotwarzowe maski zapewniają spore pole widzenia i pozwolą bez przeszkód oddychać przez nos. Na pewno nie będzie się czuło dyskomfortu oraz zaparowanych szybek. Cyrkulacja powietrza będzie wzorcowa. Suche fajki dołączone do każdej maski spowodują, że woda nie dostanie się do środka. Można więc maksymalnie chwalić się nurkowaniem oraz wygodnie oddychać. Maski TUSA nie są też ciężkie, co jest ich kolejną zaletą. Zrobienie z najwyższej jakości materiałów, hartowanego szkła oraz miękkiego silikonu pozwala na idealne dopasowanie do twarzy.

Maski można zakupić w wielu wersjach, by każdy miał okazję wybrać coś pod własne upodobania i styl nurkowania. Są to: maski w zestawach, maski panoramiczne, maski korekcyjne, maski pełnotwarzowe, maski dwuszybowe. Osoby z obsługi klienta pomogą dopasować najlepszą maskę, dobierając ją dla klienta pod względem cech oraz zastosowania. Wygoda, szeroki kąt widzenia, doskonałe wyprofilowanie oraz lekkość – to tylko wybrane z walorów wskazanych masek. Modele masek TUSA zaprojektowane są zgodnie z najnowszymi trendami.

Cechują je innowacyjne rozwiązania: 100% krystaliczny silikon, hartowane szkło Clear Vu oraz zawór zapobiegający przedostaniu się do maski wody. Niewywołujący alergii silikon nie wywoła podrażnienia na skórze. Jest materiałem miękkim, czyli bezproblemowo dopasowuje maskę do twarzy. Widok z niej jest godny zauważenia. Jest to 168 stopni panoramicznego obrazu. Pasek można regulować, a boczne szyby wykonane są w ten sposób, żeby zminimalizować martwe pole. Soczewki w masce zapewniają świetną widoczność a także to, że wszystko widać w naturalnych barwach.

You may also like...