Oferta idealnie dopasowana do gości Zajazdu u Hermanów

Zajazd u Hermanów to miejsce idealny na uroczy pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Bliskość lasu, wzgórz oraz zamku daje szansę na świetne odczucia i pozwoli czuć się wyjątkowo. Można wobec tego w takim miejscu odpoczywać samotnie, z ukochanym, w gronie rodzinnym albo ze znajomymi. Tradycyjna rodzima kuchnia oraz gościnność są w tym miejscu zapewnione. Zajazd u Hermanów w pobliżu Częstochowy, tuż przy zamku Olsztyn to najlepsza propozycja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można bowiem przebywając w tym zajeździe wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, ale również jest to doskonała baza wypadowa na pozostałe zamki na Jurze. To także miejsce, gdzie poza wczasami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przyszykowanie jubileuszu urodzin lub przyszykowanie uroczystości weselnej, komunii, chrzcin lub innych imprez okolicznościowych. To również doskonałe miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania biznesowego.

Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć obiektu i sprawdzić na stronie główne wiadomości, aby przekonać się, że jest to miejsce warte uwagi. W Olsztynie można spędzić doskonale czas, na dodatek korzystając kompletnym czarem wskazanego obiektu. Pracownicy obiektu są nad wyraz pozytywnie ukierunkowani i udzielają odpowiedzi na wszystkie zapytania osób zainteresowanych pobytem.

Nocleg w zajeździe przeznaczony jest dla dziewiętnastu osób. Wszystkie pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy każdorazowo doradzają kierunek wycieczek przyjezdnym, którym będzie zależało na zwiedzaniu ważnych pod względem historycznym miejsc. Przede wszystkim zalecane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza komfortowym noclegiem i bogatą bazą turystyczną warto skoncentrować na tym, jak pyszne jest menu w restauracji. Tradycyjne polskie obiady z domu i muzyka nastrojowa w tle są zagwarantowane. Każda osoba, która chciałaby w tym miejscu rezerwować pobyt może to robić za pomocą strony lub dzwoniąc.

You may also like...