Lot na paralotni jako przyjazna środowisku postać spędzania wolnego czasu

Możliwość przeżycia wspaniałej podniebnej historii w Rewalu, a więc lot na paralotni jest czymś, co z pewnością zostanie pamiętane przez osoby, które się na to zdecydują. Każdy, kto miał takie marzenia bezsprzecznie gdy tylko się na to przekonuje, będzie mieć gwarancję, że podejmuje odpowiednią decyzję. Zespół z pasją z długoletnim doświadczeniem, który przygotuje paralotnie Trzęsacz troszczy się o to, aby wszyscy, którzy skorzystają z przelotu na paralotni byli maksymalnie zadowoleni. Szczególnie kiedy ktokolwiek z takiej możliwości korzysta po raz pierwszy, zapamięta to na wyjątkowo długo. Lot paralotnią organizowany jest na specjalnie utworzonym startowisku, na urwisku między Rewalem a Trzęsaczem.

Kwestie szczegółowe dotyczące przygotowania się oraz do tego, w jaki sposób odbywa się lot podane są na witrynie internetowej. Można także odnaleźć dane do kontaktu, co pozwala bezzwłocznie umawiać się na lot. Każdy, kto w lecie będzie przebywać w Rewalu oraz w Trzęsaczu i będzie chciał zrobić coś alternatywnego do standardowego wypoczynku na plaży, bez wątpienia poczuje się korzystniej, kiedy będzie zdecydowany na lot na paralotni.

Wystarczy przyjść na wskazane stanowisko i gdy jest się już na klifie, wyszukać biało – niebieskie flagi z logo albo białe leżaki. To znaki do rozpoznania firmy, która organizuje loty. Później nie zostaje nic innego jak jedynie zapisać się na lot oraz poczekać na miejsce w kolejce. Naturalnie, zawsze na lot można wpisać się wcześniej. Istotne natomiast jest to, aby mieć na względzie, że loty mają miejsce tylko wówczas, kiedy panują korzystne czynniki atmosferyczne.

Osoby, które przygotowują loty to mający doświadczenie piloci, jacy zapewniają poziom bezpieczeństwa lotu. Osoby które się tym interesują od razu dowiadują się tego, co je interesuje, równocześnie z tym ile kosztuje przelot. Kwota zawiera pakiet ubezpieczeniowy oraz nagranie wideo z użyciem kamery GOPRO Full HD. Loty są opracowane wyjątkowo profesjonalnie i z uwagi na to także są zalecane.

You may also like...